Lid sinds 2024 / Maasbommel, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 48 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |