Ltb
  5. Ltb

Ltb

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Wilfred Voet - vrouw aan tafel kopen? Bied vanaf 25!
Wilfred Voet - vrouw aan tafelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Eindtijd 02-10-2022 om 22:11

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst