Lid sinds 2022 / Baarn, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 16.5 x 22.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Glasschade |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.7 x 19.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |