Mamboe29
  5. Mamboe29

Mamboe29

Lid sinds 2022 / Baarn, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Margarita Nicolaas - Unieke stier in paars & blauw kopen? Bied vanaf 50!
Margarita Nicolaas (1947) Nederlands Unieke stier in paars & blauw
Afmetingen16.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 50
Willem Snitker - Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren
TechniekEts
Afmetingen24.7 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40