Lid sinds 2023 / Rotterdam , Nederland
7 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 64 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 62 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 74 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 59 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |