MarcoMostert
  5. MarcoMostert

MarcoMostert

Lid sinds 2017 / Brunssum, Nederland

2 aangeboden items / 22 verkochte items

Ad van Hassel - Enjoy life kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Enjoy life
TechniekAluminium
Afmetingen35 x 7 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Eduard Houbolt - Portret van dame 1912 kopen? Bied vanaf 250!
Eduard Houbolt (1885-1954) Nederlands Portret van dame 1912
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250