Lid sinds 2020 / Almere, Nederland
2 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |