MennoSch
  5. MennoSch

MennoSch

Lid sinds 2024 / DELFT, Nederland

6 aangeboden items / 3 verkochte items

Willem Klijn - Het Koopje - Ets Vernis Mou - kopen? Bied vanaf 50!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Het Koopje - Ets Vernis Mou -
TechniekEts
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Aart van Dobbenburgh - DE MOEDER kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands DE MOEDER
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Nijs - Zicht op baai en stad kopen? Bied vanaf 50!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Zicht op baai en stad
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Jan Suhl - Hollands Landschap met platbodem en boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Jan Suhl (1868-1945) Nederlands Hollands Landschap met platbodem en boerderij
TechniekEts
Afmetingen20 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Johannes Josephus Aarts - Landarbeider kopen? Bied vanaf 65!
Johannes Josephus Aarts (1871-1934) Nederlands Landarbeider
TechniekEts
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 65
Arie van Mever - Mooie gedetailleerde Arie van Mever 1899-1978 Ets "Karren langs de weg" 1946 kopen? Bied vanaf 35!
Arie van Mever (1899-1978) Nederlands Mooie gedetailleerde Arie van Mever 1899-1978 Ets "Karren langs de weg" 1946
TechniekEts
Afmetingen25 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35