Lid sinds 2024 / DELFT, Nederland
6 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 23 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |