Lid sinds 2023 / Venlo, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 36 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |