Nicolemeissen
  5. Nicolemeissen

Nicolemeissen

Lid sinds 2021 / JM, Nederland

8 aangeboden items / 0 verkochte items

Piet Rackwitsz - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 150!
Piet Rackwitsz (1892-1968) Nederlands Bloemen in vaas
Afmetingen69 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Harry Maas - Naakte blonde dame kopen? Bied vanaf 500!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Naakte blonde dame
Afmetingen77 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Herman Oppeneer - Bootjes op een meer met stadje op achtergrond kopen? Bied vanaf 150!
Herman Oppeneer (1906-1986) Nederlands Bootjes op een meer met stadje op achtergrond
Afmetingen62 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Han van Meegeren - Bijbels tafereel kopen? Bied vanaf 1250!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands Bijbels tafereel
Afmetingen93 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Harry Maas - Blonde vrouw met boek kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Blonde vrouw met boek
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Constant Artz - Moeder met jonge eentjes kopen? Bied vanaf 2000!
Constant Artz (1870-1951) Nederlands Moeder met jonge eentjes
Afmetingen68 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Harry Maas - Half naakte dame kopen? Bied vanaf 600!
Harry Maas (1906-1982) Nederlands Half naakte dame
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Ko Cossaar - Kerk interieur kopen? Bied vanaf 150!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Kerk interieur
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150