Albert Verschuuren (1887-1953) Religieuze mannen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50