Nikita1999
  5. Nikita1999

Nikita1999

Lid sinds 2024 / Bergen op zoom , Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Albert Verschuuren - Religieuze mannen kopen? Bied vanaf 50!
Albert Verschuuren (1887-1953) Nederlands Religieuze mannen
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
18e-eeuwse Schilderkunst - Religieuze 18e eeuws schilderij kopen? Bied vanaf 50!
18e-eeuwse Schilderkunst (1700-1800) Religieuze 18e eeuws schilderij
Afmetingen25 x 40 cm (h x b)
DragerPaneel
€ 50