Joan Miro (1893-1983) Litho’s I II III
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 485