Ontzamelenbas
  5. Ontzamelenbas

Ontzamelenbas

Lid sinds 2023 / Utrecht, Nederland

27 aangeboden items / 445 verkochte items

Theo Koster - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Theo Koster - Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Theo Koster - Zeefdruk en collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Afmetingen67.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Theo Koster - Zeefdruk, Vierkant rood - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Koster (1952) Nederlands Zeefdruk, Vierkant rood - Ingelijst
Afmetingen83.5 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Theo Koster - Gemengde techniek, Zonder titel 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Theo Koster (1952) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel 5 - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Toon Kuijpers - Zeefdruk, Holland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Toon Kuijpers (1954) Nederlands Zeefdruk, Holland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Kantcho Kanev - Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 65!
Kantcho Kanev (1957) Bulgaar Kantcho Kanev: Zeefdruk en Collage, Glero - Ingelijst (Groot)
Afmetingen113 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Dalem - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Dalem - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Marc Langer - 4042836 Zeefdruk, Cruise - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Marc Langer (1965) Nederlands 4042836 Zeefdruk, Cruise - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Regentessebrug - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Marc Langer - Deck kopen? Bied vanaf 55!
Marc Langer (1965) Nederlands Deck
Afmetingen93 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Mark Verdoes - India 2 kopen? Bied vanaf 50!
Mark Verdoes (1960) Nederlands India 2
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mark Verdoes - Zonder titel IV kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Zonder titel IV
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Marcel van Hoef - Zeefdruk, Fernweh - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Marcel van Hoef (1967) Nederlands Zeefdruk, Fernweh - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mark Verdoes - Giclée, India 8 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Giclée, India 8 - Ingelijst
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Mark Verdoes - Kruisbloem kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes (1960) Nederlands Kruisbloem
TechniekGiclée
Afmetingen78 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Yvonne Zomerdijk - 4031077 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands 4031077 Zeefdruk, Sweet cherry - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Valentin Bakardjiev (1970) Bulgaar Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Paul Versteeg - Communiceren kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Communiceren
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Paul Versteeg - Foto, Verantwoordelijkheid- Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, Verantwoordelijkheid- Ingelijst (groot)
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Paul Versteeg - Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Foto, Doelgerichtheid - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Darjeeling lady - Ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Zeebanket kopen? Bied vanaf 15!
Yvonne Zomerdijk (1973) Nederlands Zeefdruk, Zeebanket
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
Anneke Dekkers - Zeefdruk, Dok - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Anneke Dekkers (1952) Nederlands Zeefdruk, Dok - Ingelijst
Afmetingen73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Paul Versteeg - Dynamiek kopen? Bied vanaf 35!
Paul Versteeg (1942) Nederlands Dynamiek
TechniekC-Print
Afmetingen78 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35