PPMGhering
  5. PPMGhering

PPMGhering

Lid sinds 2021 / Breda, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Maerten de Vos (I) - afscheid van de verloren zoon kopen? Bied vanaf 400!
Maerten de Vos (I) (1532-1603) Nederlands Belgisch afscheid van de verloren zoon
TechniekGravure
Afmetingen19 x 28 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 400
Jan Asselbergs - vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 250!
Jan Asselbergs (1937-2015) Nederlands vrouwelijk naakt
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gustaaf De Bruyne - Havenmeisje kopen? Bied vanaf 80!
Gustaaf De Bruyne (1914-1981) Belgisch Havenmeisje
TechniekEts
Afmetingen28 x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80