Lid sinds 2021 / Breda, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 19 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |