Pablo1976
  5. Pablo1976

Pablo1976

Lid sinds 2018 / Den Haag, Nederland

5 aangeboden items / 11 verkochte items

Marion Bloem - Adem adem dan toch kopen? Bied vanaf 75!
Marion Bloem (1952) Nederlands Adem adem dan toch
Afmetingen53 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Arend Hendriks - Huis ten Bosch kopen? Bied vanaf 35!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Huis ten Bosch
TechniekEts
Afmetingen40 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Anton Heyboer - Europa kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Europa
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Cremer - Provence kopen? Bied vanaf 170!
Jan Cremer (1940) Nederlands Provence
Afmetingen75 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Ad van Hassel - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 65!
Ad van Hassel (1953) Nederlands Marilyn Monroe
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 65