Keith Haring (1958-1990)
"Heart" vaas
| Afmetingen | 25 x 32 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2014 / Nieuwegein, Nederland
10 aangeboden items / 66 verkochte items
| Afmetingen | 25 x 32 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 25 x 3.5 x 1 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 10 x 7 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Serie/Box |
| Afmetingen | 45 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 18 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 10 x 10 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Afmetingen | 8.5 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5000 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Kunsthars |
| Afmetingen | 25.5 x 41 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
| Afmetingen | 10 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 4.8 x 11.5 x 3.4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1000 g |
| Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |