Plantey
  5. Plantey

Plantey

Lid sinds 2024 / Alkmaar, Nederland

5 aangeboden items / 2 verkochte items

Thom Gerrard - Dood van een Ephebe kopen? Bied vanaf 50!
Thom Gerrard (1942-1965) Nederlands Dood van een Ephebe
TechniekEts
Afmetingen41 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 255!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 255
Jan Montyn - Paradis terrestre nov 64-juin 65 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Paradis terrestre nov 64-juin 65
TechniekEts
Afmetingen45 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Montyn - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands zonder titel
TechniekEts
Afmetingen49 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekEts
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55