Poldos
  5. Poldos

Poldos

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

Sandra Hay - Helmut Himmelwasser kopen? Bied vanaf 450!
Sandra Hay (1968) Nederlands Helmut Himmelwasser
TechniekAcryl
Afmetingen150 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
€ 450
Sandra Hay - Siamese Twins kopen? Bied vanaf 75!
Sandra Hay (1968) Nederlands Siamese Twins
Afmetingen102 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sandra Hay - Helmut Himmelwasser kopen? Bied vanaf 75!
Afmetingen102 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sandra Hay - Snake Charmer kopen? Bied vanaf 75!
Sandra Hay (1968) Nederlands Snake Charmer
Afmetingen102 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sandra Hay - Conchita Martinez kopen? Bied vanaf 75!
Sandra Hay (1968) Nederlands Conchita Martinez
Afmetingen102 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75