Realistischschilderijen
  5. Realistischschilderijen

Realistischschilderijen

Lid sinds 2018 / Best, Nederland

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Jan Teunissen - Twee kalveren in weiland kopen? Bied vanaf 250!
Jan Teunissen - Twee kalveren in weiland

Geplaatst doorRealistischschilderijen

Eindtijd 30-03-2022 om 22:36

Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!
Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos

Eindtijd 30-03-2022 om 22:43

Jaartal2007
Afmetingen86 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst