Lid sinds 2023 / Baarn, Nederland
2 aangeboden items / 13 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 29.7 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |