Remkunst
  5. Remkunst

Remkunst

Lid sinds 2020 / UTRECHT, Nederland

4 aangeboden items / 1 verkochte items

Martha Grondhout-Heshusius - Stilleven ‘Blauwe Pan’ kopen? Bied vanaf 350!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Stilleven ‘Blauwe Pan’
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Martha Grondhout-Heshusius - Mougins kopen? Bied vanaf 150!
Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Nederlands Mougins
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150
Victor Bauffe - Bospad (1) kopen? Bied vanaf 250!
Victor Bauffe (1849-1921) Nederlands Bospad (1)
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Victor Bauffe - Bospad (2) kopen? Bied vanaf 300!
Victor Bauffe (1849-1921) Nederlands Bospad (2)
Afmetingen60 x 44 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 300