Rex2205
  5. Rex2205

Rex2205

Lid sinds 2019 / Putte, België

5 aangeboden items / 29 verkochte items

Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Fred Bervoets (1942) Belgisch Zonder titel
Afmetingen 82 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Fred Bervoets - Zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Afmetingen 55 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Lawrence Weiner - Show & tell kopen? Bied vanaf 450!
Lawrence Weiner (1940) Amerikaans Nederlands Show & tell
Afmetingen 119 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Jean Tinguely - Tinguely kopen? Bied vanaf 175!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers Tinguely
Techniek Offset
Afmetingen 99 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175