Lid sinds 2019 / Putte, België
3 aangeboden items / 29 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |