Rex2205
  5. Rex2205

Rex2205

Lid sinds 2019 / Putte, België

3 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank kopen? Bied vanaf 250!
Jeff Koons - Three Ball Total Equilibrium Tank

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Paul Bervoets - Antwerpen kopen? Bied vanaf 370!
Paul Bervoets - Antwerpen

Geplaatst doorRex2205

Afmetingen110 cm x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ferdinand Vonck - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Ferdinand Vonck - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1954
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst