RuudBL
  5. RuudBL

RuudBL

Lid sinds 2024 / Enschede, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Wouters - Boerderij aan de waterkant kopen? Bied vanaf 50!
Jan Wouters (1908-2001) Belgisch Boerderij aan de waterkant
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstOp Spieraam
€ 50