SjoerdGoossens
  5. SjoerdGoossens

SjoerdGoossens

Lid sinds 2023 / Geldrop, Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 52!
Gerdi Bouws (1951) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 52
Anton Beijsens - Beeldje - moeder met kind kopen? Bied vanaf 40!
Anton Beijsens (1922-2013) Nederlands Beeldje - moeder met kind
TechniekKlei
Afmetingen15 x 8 x 11 cm (h x b x d)
€ 40