Smoke
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland

20 aangeboden items / 210 verkochte items

Jan Cremer - Hollands Landschap met Koe en Korenschoven - Litho - 16/80 - 1975 kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hollands Landschap met Koe en Korenschoven - Litho - 16/80 - 1975
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Hervé Di Rosa - Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15 kopen? Bied vanaf 325!
Hervé Di Rosa (1959) Frans Famille a René - Litho uit 1984 - Gesigneerd in potlood - Editie 14/15
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jan Cremer - Red Tulips - Groot 103 x 80 cm - Ingelijste litho -1999 - 18/150 kopen? Bied vanaf 525!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Red Tulips - Groot 103 x 80 cm - Ingelijste litho -1999 - 18/150
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Jan Cremer - Blue Tulips - Groot 103 x 80 cm - Ingelijste litho -1999 - 18/150 kopen? Bied vanaf 525!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Blue Tulips - Groot 103 x 80 cm - Ingelijste litho -1999 - 18/150
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Jan Cremer - Gloire d'Hollande I - Groot 97 x 74 cm - Ingelijste litho -2009 - 24/125 kopen? Bied vanaf 675!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Gloire d'Hollande I - Groot 97 x 74 cm - Ingelijste litho -2009 - 24/125
Techniek Litho
Afmetingen 97 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Jan Cremer - Hotdog USA - Groot 74 x 96 cm - Ingelijste litho -1968 - 102/190 kopen? Bied vanaf 850!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Hotdog USA - Groot 74 x 96 cm - Ingelijste litho -1968 - 102/190
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Jan Cremer - Gloire d'Hollande II - Groot 97 x 74 cm - Ingelijste litho -2009 - 24/125 kopen? Bied vanaf 675!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Gloire d'Hollande II - Groot 97 x 74 cm - Ingelijste litho -2009 - 24/125
Techniek Litho
Afmetingen 97 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Anton Heyboer - Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990 kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - 108 x 78 cm - Geschept papier - 1990
Techniek Gouache
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Anton Heyboer - Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Can Can Danseres - Jaren 90 - Krijt en Gouache - 78 x 108 cm
Techniek Gouache
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Nico Molenkamp - Vogel - Zeefdruk 1993 - 96/275 - Inclusief boek en Catalogus kopen? Bied vanaf 75!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Vogel - Zeefdruk 1993 - 96/275 - Inclusief boek en Catalogus
Afmetingen 28.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Reinier Lucassen - The Champion - Assemblage op paneel - 70 x 70 x 31 cm - incl. catalogus kopen? Bied vanaf 500!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands The Champion - Assemblage op paneel - 70 x 70 x 31 cm - incl. catalogus
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 70 x 70 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Jan Henderikse - 5 x "Topps" - Collages op dik papier - 2018 - Alle 5 gesigneerd kopen? Bied vanaf 300!
Jan Henderikse (1937) Nederlands 5 x "Topps" - Collages op dik papier - 2018 - Alle 5 gesigneerd
Techniek Collage
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Salvador Dali - Zeefdruk van een schilderij - Met blinddruk -Potlood gesigneerd - ML/MM kopen? Bied vanaf 350!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Zeefdruk van een schilderij - Met blinddruk -Potlood gesigneerd - ML/MM
Afmetingen 53 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Anton Heyboer - Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm kopen? Bied vanaf 325!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Madonna met Kind - Ets met kleur - 1985 - 36 x 39 cm
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Jan Henderikse - Liberty - Blinddruk van munten - 2015 - 80 x 60 cm kopen? Bied vanaf 550!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Liberty - Blinddruk van munten - 2015 - 80 x 60 cm
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Salvador Dali - Las Tres Gracias - Sterling Zilveren Reliëf - nummer 206/250 - Met Certificaten kopen? Bied vanaf 750!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Las Tres Gracias - Sterling Zilveren Reliëf - nummer 206/250 - Met Certificaten
Techniek Zilver
Afmetingen 38 x 33 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 2000 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 750
Anton Heyboer - Paradijsje (Bijenkast) - ets uit 1953 - Afmeting etsplaat is 9,5 x 16,5 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Paradijsje (Bijenkast) - ets uit 1953 - Afmeting etsplaat is 9,5 x 16,5
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750