Walter-
  5. Walter-

Walter-

Lid sinds 2023 / De Haan, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Floris Jespers - landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 750!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch landschap met boerderij
Afmetingen47 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Floris Jespers - landschap kopen? Bied vanaf 750!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch landschap
Afmetingen47 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750