Lid sinds 2023 / De Haan, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 47 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |