Floris Jespers - landschap

Floris Jespers - landschap kopen? Bied vanaf 750!
  • Floris Jespers (1889-1965)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Heuvellandschap met boerderij
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De haan, België

Starttijd22-11-2023 om 15:59
Eindtijd2-12-2023 om 10:00
Openingsbod € 750
ObjectlocatieDe Haan,  België