Lid sinds 2023 / Huizen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |