Wdevries136
  5. Wdevries136

Wdevries136

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Karl Kaufmann - Maneschijn over een nachtelijk Fjordlandschap kopen? Bied vanaf 1000!
Karl Kaufmann (1843-1902) Oostenrijks Maneschijn over een nachtelijk Fjordlandschap
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Hilda Blom - Stilleven Bloemen in Vaas kopen? Bied vanaf 500!
Hilda Blom (1933) Nederlands Stilleven Bloemen in Vaas
Afmetingen105 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Clemens Briels - A window, There might be something behind it IV kopen? Bied vanaf 350!
Clemens Briels (1946) Nederlands A window, There might be something behind it IV
Afmetingen75 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350