AanR
  3. Ervaren verkoper
  5. AanR

AanR

Lid sinds 2026 / Kolhorn, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Sylwester Drost - Asteroid vaas, goud kopen? Bied vanaf 850!
Jan Sylwester Drost (1934) Pools Asteroid vaas, goud
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 850