Lid sinds 2023 / Meise, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 80 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 63 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |