Plateelbakkerij Schoonhoven (1920)
AD VERSTIJNEN - Schaal met zes bakjes
| Afmetingen | 9 x 27.5 x 27.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1878 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |