Lid sinds 2017 / Egmond-Binnen, Nederland
8 aangeboden items / 96 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 45 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 29 x 36 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Chine collé |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 62 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 10 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |