actarte
  3. Ervaren verkoper
  5. actarte

actarte

Lid sinds 2025 / St. Pantaleon, Zwitserland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Horst Janssen - "Ich bestaune den Himmel, den du gemacht hast…" (Psalm 8), Apfel kopen? Bied vanaf 410!
Horst Janssen (1929-1995) Duits "Ik verwonder mij over de hemel die u gemaakt hebt..." (Psalm 8), appel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 410
Hermann Hesse - Klingsors letzter Sommer kopen? Bied vanaf 390!
Hermann Hesse (1877-1962) Zwitsers Klingsors laatste zomer
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390