Herman Verkerk (1880-1927)
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 46 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |