Adriezaal
  3. Ervaren verkoper
  5. Adriezaal

Adriezaal

Lid sinds 2025 / Mijdrecht, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Herman Verkerk - Schilderij kopen? Bied vanaf 100!
Herman Verkerk (1880-1927) Nederlands Schilderij
Afmetingen 46 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Herman Verkerk - S childerij kopen? Bied vanaf 125!
Herman Verkerk (1880-1927) Nederlands S childerij
Afmetingen 46 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Marouflé
Ingelijst Ingelijst
€ 125