Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Schuiten aan het Spaarne
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |