advanriel
  3. Ervaren verkoper
  5. advanriel

advanriel

Lid sinds 2011 / LEIDSCHENDAM, Nederland

13 aangeboden items / 315 verkochte items

Niet eigen werk

Aart van Dobbenburgh - Aquarium kopen? Bied vanaf 55!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Aquarium
Techniek Litho
Afmetingen 52.5 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Aart van Dobbenburgh - De drie schelpen II kopen? Bied vanaf 55!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands De drie schelpen II
Techniek Litho
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Aart van Dobbenburgh - Schuiten aan het Spaarne kopen? Bied vanaf 80!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Schuiten aan het Spaarne
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80