Lid sinds 2013 / , Nederland
4 aangeboden items / 73 verkochte items
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 27 x 27 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Keramiek |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 7 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 100 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |