AffordableArtAuctions
  3. Ervaren verkoper
  5. AffordableArtAuctions

AffordableArtAuctions

Lid sinds 2013 / , Nederland

4 aangeboden items / 73 verkochte items

Tom Wesselmann - Mouth 2 kopen? Bied vanaf 425!
Tom Wesselmann (1931-2004) Amerikaans Mouth 2
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 27 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Ai Weiwei - Untitled kopen? Bied vanaf 400!
Ai Weiwei (1957) Chinees Untitled
Techniek Keramiek
€ 400
Direct kopen
Piero Manzoni - Merda d’artista. kopen? Bied vanaf 70!
Piero Manzoni (1933-1963) Italiaans Merda d’artista.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 7 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 100 g
€ 70
Direct kopen
Eric Hirdes - Abstracte compoditie kopen? Bied vanaf 195!
Eric Hirdes (1956) Nederlands Abstracte compoditie
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen