Aisha_db
  3. Ervaren verkoper
  5. Aisha_db

Aisha_db

Lid sinds 2025 / Bunnik, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Richard Peskovsky - landschap met kerk en weiland kopen? Bied vanaf 100!
Richard Peskovsky (1907) Hongaars landschap met kerk en weiland
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100