AJohanna
  3. Ervaren verkoper
  5. AJohanna

AJohanna

Lid sinds 2026 / Duivendrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan van Ham - Krijttekening kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands Krijttekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100