Strehla VEB (1828-1989)
Ronde vaas Strehla Keramik (DDR/Oost-Duitsland) circa 1970
| Afmetingen | 15 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |

Lid sinds 2020 / Ilpendam, Nederland
38 aangeboden items / 39 verkochte items
| Afmetingen | 15 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 12 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 981 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 535 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 58 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1005 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 16 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 365 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 10 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 890 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 25 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 410 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 6 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 350 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 15 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 478 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 7 x 10.5 x 10.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 615 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 33.5 x 5 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 13 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1041 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 5 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 9 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 565 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 21 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1510 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 3 x 29 x 20 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 19 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 730 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 20 x 14 x 14 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 980 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 11 x 15 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 423 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 14 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 640 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 16 x 19 x 8 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 375 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 18 x 22 x 12.2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 19 x 19 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1360 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 18 x 11 x 9 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 8 x 11 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 417 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 17 x 20 x 16 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 22 x 21 x 10 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 823 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 5 x 15 x 13.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 961 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 6.5 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 12.5 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 71 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Afmetingen | 45 x 100 x 100 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 84 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 16 x 13.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |