Lid sinds 2024 / APELDOORN, Nederland
4 aangeboden items / 28 verkochte items
| Afmetingen | 30 x 30 x 2 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 52 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 54 x 54 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |