Akra
  3. Ervaren verkoper
  5. Akra

Akra

Lid sinds 2024 / APELDOORN, Nederland

4 aangeboden items / 28 verkochte items

Corneille - de Vuurvogel, bord + onderzetters kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch de Vuurvogel, bord + onderzetters
Afmetingen 30 x 30 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 30
Direct kopen
Guus Kuit - Uitzicht 15, kleurets e.d. kopen? Bied vanaf 25!
Guus Kuit (1952) Nederlands Uitzicht 15, kleurets e.d.
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Viviane Klagsbrun - GT4, zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Viviane Klagsbrun (1956) Belgisch GT4, zeefdruk
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Karin Bos - Zeefdruk: Appearance / disappearance kopen? Bied vanaf 20!
Karin Bos (1966) Nederlands Zeefdruk: Appearance / disappearance
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen