Piet Bouter (1887-1968)
Schapen schilderije.
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 42 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |