Albertus1955
  3. Ervaren verkoper
  5. Albertus1955

Albertus1955

Lid sinds 2026 / Hellevoetsluis, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Goed

Piet Bouter - Schapen schilderije. kopen? Bied vanaf 175!
Piet Bouter (1887-1968) Nederlands Schapen schilderije.
Afmetingen 42 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175