Lid sinds 2023 / UTRECHT, Nederland
2 aangeboden items / 7 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 86 x 72 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |