Lid sinds 2025 / Antwerpen, België
4 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 73 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |