Patrick Verlaak (1959)
geen titel
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2025 / Wondelgem, België
4 aangeboden items / 5 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 74 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 40 x 27.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 65 x 95 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |