Albert Weisgerber (1878-1915) esel studie Kohlezeichnung
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 16 x 21 cm (h x b) |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2012 / Stutgart, Duitsland
8 aangeboden items / 14 verkochte items
| Techniek | Houtskool |
| Drager | Papier |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Afmetingen | 41 x 29 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 35.2 x 46.4 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 32 x 48 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 34.9 x 37.6 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 68 x 49 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 56.2 x 45.4 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |