amnon_de
  3. Ervaren verkoper
  5. amnon_de

amnon_de

Lid sinds 2012 / Stutgart, Duitsland

8 aangeboden items / 14 verkochte items

Albert Weisgerber - esel studie Kohlezeichnung kopen? Bied vanaf 155!
Albert Weisgerber (1878-1915) esel studie Kohlezeichnung
Techniek Houtskool
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
€ 155
Siegfried Ebeling - Bauhaus Kreide auf Papier 1933 kopen? Bied vanaf 3600!
Siegfried Ebeling (1894-1963) Bauhaus Kreide auf Papier 1933
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.600
Lyonel Feininger - Kreuzende Segelschiffe II. kopen? Bied vanaf 1190!
Lyonel Feininger (1871-1956) Amerikaans Cruisezeilschepen II.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35.2 x 46.4 cm (h x b)
€ 1.190
Horst Antes - Zeit Räume kopen? Bied vanaf 1150!
Horst Antes (1936) Duits Zeit Räume
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Anna Ticho - Jerusalem mountains, Radierung auf Bütten kopen? Bied vanaf 240!
Anna Ticho (1894-1980) Israëlisch Bergen van Jeruzalem, ets op handgeschept papier
Techniek Ets
Afmetingen 34.9 x 37.6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Kuno Gonschior - Komposition kopen? Bied vanaf 470!
Kuno Gonschior (1935-2010) Duits samenstelling
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 470
Direct kopen
Bernd Völkle - Original Farbserigrafie o.T., 1968 kopen? Bied vanaf 150!
Bernd Völkle (1940) Duits Original Farbserigrafie o.T., 1968
Afmetingen 56.2 x 45.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen