Andrevanhulst
  3. Ervaren verkoper
  5. Andrevanhulst

Andrevanhulst

Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland

2 aangeboden items / 13 verkochte items

Hans Habraken - White jug kopen? Bied vanaf 219!
Hans Habraken (1946) Nederlands White jug
Afmetingen 16 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 219
Direct kopen
Hans Habraken - Bessen kopen? Bied vanaf 199!
Hans Habraken (1946) Nederlands Bessen
Afmetingen 18 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen