Lid sinds 2013 / Amsterdam, Nederland
2 aangeboden items / 13 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 16 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 18 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |