andrevanyzendoorn
  3. Ervaren verkoper
  5. andrevanyzendoorn

andrevanyzendoorn

Lid sinds 2019 / Tiel, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ingeborg Oderwald - Met pet kopen? Bied vanaf 100!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Met pet
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen