
Lid sinds 2025 / Amersfoort, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 15 x 5 x 15 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 500 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 95 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |