annamariaiordan
  3. Ervaren verkoper
  5. annamariaiordan

annamariaiordan

Lid sinds 2025 / PAU, Frankrijk

10 aangeboden items / 1 verkochte items

Salvador Dali - Biblia Sacra, Female Passion, 1967 kopen? Bied vanaf 30!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Vrouwelijke passie
Techniek Offset
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Salvador Dali - Lazare, sors de là kopen? Bied vanaf 40!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Lazarus, kom tevoorschijn.
Techniek Offset
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Jan Smitz - Emotie I (gravure originale) kopen? Bied vanaf 30!
Jan Smitz (1955) Belgisch Emotie I (gravure originale)
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 30
Jan Smitz - Emotie II (gravure originale) kopen? Bied vanaf 30!
Jan Smitz (1955) Belgisch Emotie II (gravure originale)
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan Smitz - Emotie III (gravure originale) kopen? Bied vanaf 35!
Jan Smitz (1955) Belgisch Emotie III (originele gravure)
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Jan Smitz - Emotie IV (gravure originale) kopen? Bied vanaf 30!
Jan Smitz (1955) Belgisch Emotie IV (gravure originale)
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Pier Luigi Cesarini - Scène surréaliste au taureau et à la rose, huile sur toile, 1972 kopen? Bied vanaf 150!
Pier Luigi Cesarini (1933-2006) Italiaans Surrealistische scène met een stier en een roos, olieverf op doek, 1972
Afmetingen 56 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Giancarlo Cazzaniga - Technique mixte 1997 – Sérigraphie & eau-forte – 70×50 cm – Signée & numérotée kopen? Bied vanaf 140!
Giancarlo Cazzaniga (1930-2013) Italiaans Gemengde techniek 1997 – Zeefdruk & ets – 70×50 cm – Gesigneerd & genummerd
Techniek Gravure
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Foussa Itaya - View of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Foussa Itaya (1919-1972) Frans Japans Uitzicht op Parijs
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Marcel Mouly - Original-Lithografie mit Hafen kopen? Bied vanaf 90!
Marcel Mouly (1918-2008) Frans Originele lithografie met haven
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen