Salvador Dali (1904-1989)
Vrouwelijke passie
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |