
Lid sinds 2016 / barendrecht, Nederland
4 aangeboden items / 64 verkochte items
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 87 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 39 x 38 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 160 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 32.5 x 32.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |